Lokálne

Štvrtkové Social stretnutia!
Každý druhý týždeň sa naši členovia stretávajú na káve/drinku na rohu Špitálskej a Mickiewiczovej ulici v Metropole od 19:00. Najbližšie sa vidíme 11.2.2016. Všetci ste vítaní a budeme sa tešiť vašej prítomnosti, odpovieme vám na vaše otázky a preberieme s našimi členmi všetky aktivity, ktoré AEGEE momentálne chystá, či sú to lokálne alebo medzinárodné eventy.

Viac info na našej FB stránke alevo v našej skupine!

Network Meeting v Bratislave

V dňoch 21. – 24. apríla 2016 organizujeme ako anténa event s názvom network meeting. Všetci ste pozvaní, či už ako účastníci, ako speakri, alebo ako tichí pozorovatelia. Presný plán NWM pripojíme čoskoro. Hlavnou témou stretnutia bude “Leadership skills in NGOs”, takže manažérske schopnosti v neziskových organizáciách a samozrejme aj iné. Prídu k nám tréneri z AEGEE- Academy, člen nášho boardu AEGEE- Europe a naša Network leaderka a obohatia nás o množstvo nových informácií prostredníctvom prezentácií, diskusií, panelových diskusií a workshopov. Určite sa môžete tešiť aj na skvelý spoločenský program, na ktorom nebude chýbať ani slávna Európska noc. Detailný program čoskoro! Ak máte záujem sa zapojiť do organizácie, alebo by ste sa radi prišli pozrieť a niečo sa naučiť, sledujte našu FB stránku, kde budeme aktualizovať info.

Ak stále váhaš, prečítaj si, o čom je NWM tu:

Network Meeting (NWM) je event organizovaný členmi Network komisie v spolupráci s jednou z lokálnych antén. NWM sa skladá z diskusií a tréningových sekcií na rozličné témy spojené s aktuálnym dianím v AEGEE, a tiež zaujímavé témy hlavne pre mladých európanov. Každý člen AEGEE sa môže zúčastniť ktoréhokoľvek NWM spomedzi 11tich organizovaných každých 6 mesiacov v celej Európe. Network Meeting je miestom, kde sa práve noví členovia AEGEE môžu dozvedieť viac od skúsenejších členov. Je to tiež ideálna príležitosť pre AEGEE členov diskutovať  na tému spoločných problémov a prehĺbiť kooperáciu na organizáciu budúcich eventov. Tiež sa tu môžete stretnúť so starými dobrými priateľmi z organizácie. Program NWM je navrhnutý jedným z členov CD, ktorý je aj osobne na NWM prítomný. Počas NWM sa môžete stretnúť s rozličnými aktivitami ako sú: workshopy na témy napr. project management, public relations, fund raising, presentation skills, NGOs, the European level of AEGEE, making movies, presentations of past and upcoming projects in the Network. Diskusie zahŕňajú aktuálne témy ako napr. youth unemployment, students’ mobility, Higher and Non-Formal Education.

Pre-event Agora Bergamo

AEGEE- Bratislava tento rok organizuje Pre-event pred valným zhromaždením v Bergame spolu s anténou AEGEE- Wien. Pridaj sa, organizuj a zlepšuj si svoje skill s nami! Pre-event potrebuje názov, logo, program, zodpovednú osobu, ktorá bude kontaktovať participantov a oveľa viac. Bude sa konať v dňoch 13. – 17. máj 2016 a z Bratislavy spolu odletíme priamo do Bergama, kde stretneme ďalších aspoň 900 AEGEEákov.

Organizačný Exchange s anténami AEGEE- Praha, Viedeň a Budapešť

Hľadáme helperov do tímu na organizáciu Letnej Univerzity a Organizačného Exchangu!!
Pre tých, ktorí nevedia, o čom je organizovanie letnej univerzity a premýšľajú o zapojení sa, posielam LINK na stránku organizátorov letných univerzít, na ktorej nájdete presné inštrukcie.
Do pozornosti dávam dôležité dátumy, na ktorých sa prosím ako helperi zúčastnite, ak môžete. Ak nie a chceli by ste sa zúčastniť letnej univerzity ako helper na mieste, resp. účastník, dajte nám len vedieť.

Organizácia Letnej Univerzity: 23.január 2016
14:00 – dokedy je treba
@ IT Learning, Kominárska 2,
831 04 Bratislava

Ak sa chceš zúčastniť Exchangu, vyplň tento formulár, v ktorom sa dozvieš aj presný program Exchangu.

Ďakujeme!