Summer University Info Social Meeting je tu!!!!

Nebavia ťa klasické dovolenky každoročne pretrpené s rodičmi, poprípade hľadáš originálnejšie a hlavne zábavnejšie spôsoby, ako stráviť prázdniny?
Povieme ti, ako nato už v stredu, 11.1.2017 o 19:00 v Metropole! Hľadaj v podniku naše logo na veľkej vlajke, prisadni si, spoznaj našich členov a pýtaj sa! EVENT FACEBOOK TU
Letné univerzity sú to pravé pre Teba!! Sú určené mladým ľuďom (duchom aj vekom), ktorí sa neboja vybrať za hranice svojej krajiny, stráviť 2-3 týždne v spoločnosti 20-35 študentov z celej Európy a prekonávať medziľudské bariéry. Sú organizované študentami pre študentov vo viac ako 250 mestách Európy. Výber je naozaj bohatý, môžeš si vybrať z viac ako 80 letných univerzít, no neber toto označenie veľmi vážne, je to len krycí názov, bohatý spoločenský program je zahrnutý v každej jednej 😉 Samozrejme, nájdeš medzi nimi aj letné univerzity s jazykovými kurzami, zamerané na šport, tanec, lezenie po horách, dobrovoľníctvo a podobne. Záleží len a len na Tebe!

The Summer University is an event that takes place during summer between one and four weeks in most of the cities that AEGEE is present. Understanding and exploring the multicultural dimension of the European continent, removing national borders, fighting for tolerance and creating open-minded citizens are some of the reasons why 20 to 50 young Europeans from all over Europe come together in each Summer University to taste the diversity of multiculturalism.