VOĽBY DO BOARDU AEGEE-BRATISLAVA 2013


bored
Konečne je to tu! Končí sa ďalšie funkčné obdobie Boardu AEGEE-Bratislava a my všetci, ktorí sme v Boarde už pár rokov, sa pomaly poberieme do AEGEE dôchodku. Sme však plní očakávaní… Kto bude daľší prezident? A daľší pokladník? HR? PR?
Sme taktiež plní odhodlania predať informácie, ktoré sme nadobudli počas nášho funkčného obdobia a veríme, že nový Board sa bude starať a zveľadovať našu anténu a usporiada množstvo lokálnych a medzinárodných eventov.

Čo to znamená byť v Boarde AEGEE-Bratislava a ako môžete kandidovať?
Board AEGEE-Bratislava má určité výhody oproti bežným členom AEGEE-Bratislava. Ako prvé spomenieme prestíž. Board členovia sú aktívni, majú veľa kontaktov a prístup ku všetkým eventom AEGEE-Europe ako prví a majú veľkú šancu byť na akýkoľvek event akceptovaní. Okrem toho sa majú možnosť zúčastnovať rôznych tréningov a školení organizovaných AEGEE-Europe na zdokolanie svojich zručností.
Board je zodpovedný za všetko, čo sa deje vrámci našej antény, za organizovanie eventov, komunikáciu s ďalšími anténami, nábor nových členov a starostlivosť o starých členov.
Byť v Boarde AEGEE-Bratislava je fantastická skúsenosť, ktorá vás naučí všetko od manažérskych schopností, komunikáciu e-mailom, tímovu spoluprácu, vedenie tímu, vymýšľanie kampaní a materiálov, získavanie sponzorov, finančné plánovanie a iné. Všetko sú to cenné skúsenosti, ktoré si môžete dať do svojho CV a budú ocenené vašim zamestnávateľom.

Aké pozície ponúkame?
Pokladník & Fundraising Responsible (FR), ktorý je zodpovedný za vedenie financií AEGEE-Bratislava a získavanie sponzoringu.
Human Resources Responsible (HR), ktorý sa stará o členov AEGEE-Bratislava, vymýšla lokálne eventy a medzinárodné spolupráce.
Public Relations Responsible (PR) & IT, ktorý promuje AEGEE-Bratislava, vymýšľa PR materiál, stará sa o stránku AEGEE a FB skupinu a organizuje nábor nových členov.
Sekretár & Viceprezident, ktorý sa stará o e-mailovú komunikáciu, vedie evidenciu členov a informuje členov o eventoch a v prípade neprítomnosti prezidenta preberá jeho funkciu.
Prezident, ktorý je zástupcom AEGEE-Bratislava pred úradmi a inštitúciami na Slovensku a vedie Board AEGEE-Bratislava.

Kto môže kandidovať a hlasovať?
Kandidovať môže akýkoľvek súčasný člen AEGEE-Bratislava, aj nováčik, ktorý má chuť sa zapájať do chodu antény a nie sa iba pasívne prizerať.
Právo voliť ma tak isto akýkoľvek súčasný člen AEGEE-Bratislava.
Voľby sa uskutočnia 12.11.2013, pre detaily sleduj FB AEGEE-Bratislava a svoj e-mail a príď voliť!

Registračný formulár pre prihlášku na kandidatúru do boardu nájdeš TUTO.